בתוך המגוון הרחב של צמידים שניתן למצוא בחנויות המובחרות ואצל משווקים איכותיים – ניתן למצוא עיצובים מוכרים, וכמו כן, גם בלבוש ובמראה חדש של צמיד טניס. דגם זה של תכשיט ניתן למצוא בתצורות שונות, ברמות משתנות של מחיר, ובהבדלים אסתטיים.

לצד צמיד טניס יהלומים, למשל, או צמיד טניס זרקונים שנחשבים ליוקרתיים ואלגנטיים מאוד, ניתן למצוא גם סוגים של צמידי טניס בעיצוב פשוט יותר וברמות מחיר שונות לגמרי. זוהי בדיוק הסיבה לכך שקשה לדבר על רמה אחידה של מחירים, שכן טווח המחירים גם הוא רחב למדי.

המתנה המושלמת – צמיד טניס

רבים סבורים שכאשר בוחרים להעניק צמיד טניס יהלומים – אי אפשר לטעות. המראה המיוחד, המתאים גם ללבוש נשי חגיגי או מתוחכם, הופך אותו למרשים ביותר. בזכות המבחר הגדול למדי של עיצובים ודגמים, סוגי יהלומים וצורות חיתוך, צבע ואופן השתקפות האור, מדובר במתנה שיכולה להתאים לנשים בכל גיל.

  • זו יכולה להיות מתנה מצוינת לאמא חובבת תכשיטים.
  • זו יכולה להיות מתנה מושלמת לבת הזוג ולחברה.
  • זו יכולה להיות גם מתנה מושלמת לקראת החתונה או לכבוד יום נישואין.

צמיד טניס מזהב

מלבד האפשרות למצוא צמידי טניס המשובצים ביהלומים שונים, יש גם אפשרות להשיג דגמים שונים של תכשיט זה, הנבדלים אלה מאלה בסוג הזהב ששימש להכנת התכשיט עצמו. בין היתר ניתן למצוא:

  • צמידי טניס זהב צהוב – זהו שמיוצר על בסיס הזהב הקלאסי, הצהוב, בגרסתו המוכרת.
  • צמידי טניס זהב לבן – בזכות שילוב של הזהב הצהוב עם מתכות יקרות אחרות, מקבלים צבע יפה, בהיר יותר, המכונה זהב לבן.
  • בנוסף ניתן למצוא גם דגמים בעלי צבעים וגוונים שונים כגון על בסיס זהב ורוד או אדמדם. צבע שנוצר בזכות שימוש במתכות אדמדמות שנועדו ליצור את המראה המבוקש הזה.

יש גם מבצעים כפי שראינו, צמידי טניס יכולים להיות מגוונים, שונים אלה מאלה בסוג היהלומים או בסוג הזהב. לכן, גם מחיר צמידי טניס יהלומים יכול לנוע בטווח רחב למדי. מי שמחפש, יוכל למצוא הזדמנויות מפתיעות עם צמיד טניס יהלומים במבצע – במחירים נוחים במיוחד.

נגישות