תליון יהלום בחנויות התכשיטים השונות ישנם לא מעט תכשיטים פשוטים, אך מי שרוצה למצוא את הדגמים המורכבים, היפים והמעוצבים יותר, טוב יעשה אם יפנה לאגף היהלומים. ליהלומים יש קסם מיוחד וניתן לראות זאת היטב לא רק בטבעות איכותיות, כי אם גם בסוגים שונים של תליוני יהלום מאיכות גבוהה. תליונים כאלה, יש לדעת, כוללים מגוון רחב למדי של עיצובים, כך שכל אחת תוכל למצוא את התכשיט המתאים עבורה.

תליון יהלום לאירועים

בתור תכשיט איכותי, בעל מראה מרשים ויוקרתי, תליון יהלום מהווה תכשיט מושלם לאירועים חשובים. לא לחינם ניתן לראות כמעט בכל אירוע חשוב ומרכזי בחיים, נשים עטורות בדגמי תליוני יהלומים מרהיבים.

בתור תכשיט מרהיב לחתונה, אין כמו תליון יהלומים. הוא יכול להתאים מאוד לכלה ויש גם דגמים מרהיבים שיתאימו מאוד למלוות שלה ולבנות המשפחה – לאימא שרוצה להגיע במראה הדור לרגל האירוע. גם לנשות עסקים, לנשות האופנה וסלבריטאיות יש כמובן חיבה לאותם תכשיטים מופלאים, שמדגישים את יופיו של הצוואר ומהווים מסגרת נפלאה וייצוגית בכל גיל.

תליון יהלום מסוגים שונים

תכשיטים מעוצבים ניתן למצוא במגוון עצום של דגמים שנבדלים אלה מאלה בסוג השרשרת, באופי התליון, בסוג היהלום, באופי השיבוץ. למרות שקיים מבחר עצום כל כך ואף על פי שיש גם פערי מחירים משמעותיים בין הדגמים השונים, ניתן בהחלט למצוא כמה גרסאות פופולאריות במיוחד של תליונים עם יהלומים. בין היתר אהובים במיוחד דגמים כגון:

  • תליון יהלום טיפה – עיצוב דמוי טיפה נחשב לקלאסי מאוד. זהו תכשיט בטוב טעם, שיש לו גרסאות שמתאימות מאוד לצעירות אך גם גרסאות שמתאימות מאוד לנשים בגיל העמידה ומעבר לו.
  • תליון לב יהלומים – שילוב מבוקש נוסף כולל תליון עם יהלומים ועיצוב דמוי לב. זהו דגם מבוקש מאוד גם כמתנה, על ידי חתנים, בני זוג ובעלים.
  • תליון יהלום סוליטר – תליון מסוג זה נחשב לאחד היוקרתיים ביותר, בפרט כאשר מדובר ביהלום גדול. על פי רוב, זהו תכשיט שנותן כבוד מיוחד ליהלום מרכזי, שניכר בשקיפות מרהיבה וברמת חיתוך מעולה.

תליון יהלום קטן – מתאים במיוחד לחובבות אלגנטיות עדינה וכן לנערות ולנשים צעירות.

שרשראות יהלום
שרשרת עם יהלומים
שרשרת עם יהלום
שרשרת זהב לבן משבוצת יהלום
נגישות